DZIEŃ DZIECKA

Zbliża się dzień dziecka,święto wszystkich dzieci.Chcieliby w tym dniu ofiarować
naszym podopiecznym prezenty,zabawki,słodycze.By tego dokonać potrzebujemy
Państwa wsparcia!
Sprawy ,by ten dzień był dla wszystkich dzieci naprawdę świętem.
Dary, (zabawki, słodycze) moźna przekazać do siedziby fundacji Bez Mamy I Taty
ul.Chopina 2, 05-090 Raszyn
Z góry dziękujemy za okazanie serca dzieciom.
FUNDACJA BEZ MAMY I TATY


ŚWIĄTECZNE PREZENTY

Święta Bożego Narodzenia to czas w którym bliscy spotykają się przy wspólnym stole i obdarowują się miłością i prezentami. Czas w którym wychowankowie Domów Dziecka oraz dzieci z biednych rodzin tęsknią najbardziej… Projekt – Świąteczne Prezenty, powstał by choć na chwilę oderwać dziecięce myśli od smutnej rzeczywistości organizując im wyjścia do kin, teatrów, urządzając imprezy, wręczając prezenty.

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA

Świetlica o charakterze edukacyjnym, oświatowym i wychowawczym.

Formy działania:

    • organizacja czasu wolnego
    • pomoc w nauce
    • warsztaty umiejętności
    • zajęcia poza świetlicowe
    • dożywianie

MARZYCIELE MARZYCIELOM

Każdy człowiek marzy, jednak marzenia bywają różne, dla jednych może to być tablet, dobry rower czy najnowszy smartfon, dla innych ciepłe buty, dom, czy odnalezienie rodzeństwa. Projekt – Marzyciele Marzycielom nie ocenia marzeń, pomaga spełniać marzenia wychowanków Domów Dziecka i te prozaiczne i te wznoszące się ponad szarą rzeczywistość.


ABSOLWENT

Opuszczając Dom Dziecka młodzi ludzie stają przed pierwszym samodzielnym wyborem. Wyruszyć w świat bez pieniędzy, wsparcia, perspektyw, czy powrócić do „rodzinnego” domu z którego parę lat wcześniej zostali zabrani z powodu patologii (alkoholizmu, przemocy). Wybór godny greckiej tragedii, bezdomność czy dom w którym nie da się godnie żyć. Projekt – Absolwent, pochyla się właśnie nad tymi młodymi ludźmi pomagając w znalezieniu dla nich mieszkań, pracy lub wspierając w dalszej edukacji.