gry online
 

I w tym przypadku liczymy na Państwa chojność i serce . Potrzebujemy środków finansowych, mebli ,art. wyposażenia wnętrz oraz art. remontowych. Samotna matka z dwójką dzieci boryka się z problemem życia w stasznych warunkach mieszkaniowych. Potrzebujemy też drewna na opał dla tej rodziny.

 
 
 

Przekaż dary, prezenty

Zbieramy żywność i zabawki, odzież, artykuły szkolne... generalnie wszystko co nadaje się do przekazania potrzebującym. Dary przekażemy rodzinom ubogim z woj. świętokrzyskiego oraz wychowankom Domów Dziecka.

Dary można przekazać do siedziby naszej Fundacji Bez Mamy i Taty, tj. Raszyn, ul. Chopina 2.


Spełnij marzenie

Aktualne marzenia do spełnienia to:

Wiele dzieci marzy o nowych lalkach i klockach, o słodyczach, nowych, ładnych ubraniach. Niepełnosprawna Beatka marzy tylko o łazience. Od kiedy pamięta, aby załatwić potrzeby fizjologiczne mama przenosiła ją do wychodka oddalonego od domu o ok. 10 metrów. Drewniana konstrukcja mimo, że zapewnia odrobinę prywatności nie chroni od wiatru i mrozu. W domu Beaty nie ma wanny, czy prysznica- nie ma nawet bieżącej wody. Każdego dnia mama przynosi wodę ze studni, żeby można było się umyć, zrobić obiad, umyć naczynia i uprać ubrania. Fundacja Bez Mamy i Taty zbiera fundusze, aby niepełnosprawna dziewczynka i jej rodzina mogły normalnie funkcjonować.


Wesprzyj podopiecznego

Niepełnosprawna dziewczynka w wieku 7 lat pilnie potrzebuje pampersów - rozmiar 5 dziecięcy. Prosimy o pomoc w zakupie.


Zostań wolontariuszem

Pomoc innym to nie tylko wsparcie finansowe czy obdarowanie rzeczami. Cenniejsze jest danie siebie. Podzielenie się swoim czasem, umiejętnościami, pasją. Jeśli chciałbyś poprowadzić dla naszych podopiecznych warsztaty edukacyjne, artystyczne, zajęcia sportowe itp., jeśli jesteś psychologiem, terapeutą i możesz zaoferować swoją pomoc zgłoś się do nas. Każdy człowiek może przyczynić się do zmian na lepsze o ile tylko posiada chęci i siły by działać.

 
 
gry online