W dniu 15 -ego czerwca 2015 roku zorganizowaliśmy wycieczkę dla dzieci z Domu Dziecka w Łoniowie (woj. świętokrzyskie). Stolicę odwiedziło dwudziestu podopiecznych naszej Fundacji. Byliśmy w Zamku Królewskim, spacerowaliśmy uliczkami Starówki, byliśmy przy Grobie Nieznanego Żołnierza, w Łazienkach oraz pod Pałacem Prezydenckim. Mimo napiętego grafiku nasi goście zostali oczarowani cudami techniki w Centrum Naukowym Kopernik oraz niepowtarzalnym klimatem OchTeatru.

Dzięki gościnności Państwa Jasińskich po pełnym wrażeń dniu mogliśmy wspólnie zjeść pyszny obiad w mieszczącej się na Warszawskim Wilanowie Kuźni Kulturalnej. Po obfitym posiłku wszyscy, wspólnie bawiliśmy się na placu zabaw. Zmęczeni, aczkolwiek bardzo szczęśliwi nasi podopieczni wrócili do Domu Dziecka.

Wycieczka ta przyniosła dzieciom bardzo dużo radości. Radości, której tak bardzo potrzebują. Pozwoliła choć na chwilę zapomnieć o trudnościach, z jakimi spotykają się każdego dnia. W tym miejscu chcielibyśmy szczególnie mocno podziękować nauczycielkom ze szkoły na ul. Bachmackiej, tj. Pani Renacie Korolczuk oraz Pani Patrycji Zalewskiej za szczególne zaangażowanie się i okazane serce.

Mamy nadzieję, że wspólnie nadal będziemy organizowali wyjazdy, spotkania, pikniki oraz inne zajęcia które pozwolą namalować uśmiechy na buziach dzieci.